Web İçerik Yönetim Sistemi CMS


Happencode olarak, müşterilerimize sunduğumuz bilişim hizmetlerini daha etkili bir şekilde tanıtmak ve yönetmek için içerik yönetim sistemi (CMS) yazılımlarından yararlanıyoruz. 
Hızla değişen ve gelişen günümüz dünyasında, müşterilerimize en son bilgileri anında sunma imkanı sağlıyoruz. Müşterilerimiz CMS ile güncellemelerini anlık olarak gerçekleştirilebilir. Bu durum müşterilerimizin potansiyel müşterileri ve iş ortaklarını, güncel projeleri ve hizmetleri hakkında bilgilendirmelerine yardımcı oluyor.
Müşterilerimizin web sitelerini kendi marka kimlikleri ile özelleştirmelerine olanak tanıyoruz. Müşterilerimize, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan CMS temaları ve eklentileri sayesinde web sitelerini istedikleri gibi kişiselleştirme, içerik ekleme, düzenleme ve kaldırma imkanı sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin benzersiz bir çevrimiçi varlık oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. 

Mobil cihazların yaygın kullanımı, web sitelerinin mobil uyumlu olma zorunluluğunu beraberinde getirmiştir. Happencode olarak müşterilerimize, içerik yönetim sistemi (CMS) kullanarak kolayca mobil cihazlara uyumlu web siteleri oluşturma imkanı sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin herhangi bir cihazdan ziyaretçilere sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunmalarına yardımcı olurken, aynı zamanda arama motorlarında daha yüksek sıralamalarda görünmelerine katkı sağlıyoruz. 
Web sitelerinin arama motorlarında daha iyi sıralamalarda görünmesi, müşterilerimiz için önemlidir. Bu nedenle CMS ile SEO dostu içerik yönetimi özelliklerini kullanmalarına olanak tanıyoruz. Bu sayede web sitelerinizin daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmesini sağlıyoruz.
Ayrıca, müşterilerimizin web sitelerini güvende tutuyor ve güncellemeleri düzenli olarak uygulamalarına yardımcı oluyoruz. CMS sayesinde güvenlik yamalarını kolayca uygulamalarına ve web sitelerini korumalarına olanak tanıyoruz.

Tüm bu avantajlar sayesinde müşterilerimize, hizmetlerini veya ürünlerini daha etkili bir şekilde tanıtmalarına ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Web sitelerini güncel tutmanın yanı sıra içerikleri özelleştirme, işbirliği yapma ve SEO iyileştirmeleri yapma olanakları, markalarınıza daha fazla değer katıyor. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir çözüm bulmak için bize başvurun.